współpraca

Jeśli dysponujesz orzeczeniem sądowym dotyczącym postępowania grupowego, które nie zostało umieszczone w naszej bazie, uprzejmie prosimy o przesłanie jego kopii poprzez formularz kontaktowy dostępny tutaj, bądź przesyłką pocztową na adres Kancelarii „Kubas Kos Gałkowski Adwokaci sp. p.” sp. k., ul. Rakowicka 7, 31-511 Kraków. Przed umieszczeniem przesłanych orzeczeń w naszej bazie, dokonamy ich anonimizacji (usuniemy z nich dane osobowe). Zapraszamy także do przysyłania swoich publikacji na temat postępowań grupowych, umieścimy je w sekcji: bibliografia.

newsletter

Wpisz swój adres by otrzymywać informacje o najnowszym orzeczeniach, pozycjach wydawniczych i aktualnościach dotyczących postępowań grupowych.

Zapraszamy do przesłania orzeczeń sądowych oraz swoich publikacji dotyczących postępowań grupowych.

Dane kontaktowe:

Wprowadź przynajmniej 3 znaki Wprowadź przynajmniej 3 znaki
Wprowadź prawidłowy adres e-mail

Wiadomość

Uzupełnij poniższe pole

Jeśli posiadasz dokumenty, które chciałbyś nam udostępnić celem zamieszczenia ich w bazie orzeczeń bądź w sekcji bibliografia, możesz je tutaj załączyć (max. rozmiar pliku to 5MB) (max. rozmiar pliku to 5MB)

INFORMACJA O COOKIES: Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. dowiedz się więcejzamknij