współpraca

Jeśli dysponujesz orzeczeniem sądowym dotyczącym postępowania grupowego, które nie zostało umieszczone w naszej bazie, uprzejmie prosimy o przesłanie jego kopii poprzez formularz kontaktowy dostępny tutaj, bądź przesyłką pocztową na adres Kancelarii „Kubas Kos Gałkowski Adwokaci sp. p.” sp. k., ul. Rakowicka 7, 31-511 Kraków. Przed umieszczeniem przesłanych orzeczeń w naszej bazie, dokonamy ich anonimizacji (usuniemy z nich dane osobowe). Zapraszamy także do przysyłania swoich publikacji na temat postępowań grupowych, umieścimy je w sekcji: bibliografia.

newsletter

Wpisz swój adres by otrzymywać informacje o najnowszym orzeczeniach, pozycjach wydawniczych i aktualnościach dotyczących postępowań grupowych.

Postanowienie Sądu Okręgowego w Warszawie Wydział III Cywilny z dnia 5 grudnia 2017 r.

III C 1089/15

Sąd Okręgowy w Warszawie III Wydział Cywilny w składzie:

Przewodniczący:           SSO Ewa Jończyk (spr.)

Sędziowie:                     SSO Agnieszka Matlak, SSO Mariusz Solka

po rozpoznaniu w dniu 5 grudnia 2017 r. w Warszawie, na posiedzeniu niejawnym sprawy z powództwa Miejskiego Rzecznika Konsumentów w O. przeciwko Bankowi (…) Spółce Akcyjnej z siedzibą w W. o zapłatę

/w przedmiocie zmiany postanowienia/

postanawia:

w uwzględnieniu wniosku strony powodowej z dnia 17 listopada 2017 r. /k. 8256-8257 akt/, zmienić postanowienie Sądu Okręgowego w Warszawie, wydane w sprawie niniejszej w dniu 10 października 2017 r. w przedmiocie zarządzenia ogłoszenia o wszczęciu postepowania grupowego, zawartego w pkt II sentencji, w ten sposób, że dokonać ogłoszenia w dzienniku „(…)”, w sekcji (…) o treści wskazanej w pkt I postanowienia, wydatki na ten cel pokrywając tymczasowo z sum budżetowych Skarbu Państwa – Sądu Okręgowego w Warszawie.

Wróć do wyszukiwarki orzeczeń

INFORMACJA O COOKIES: Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. dowiedz się więcejzamknij