współpraca

Jeśli dysponujesz orzeczeniem sądowym dotyczącym postępowania grupowego, które nie zostało umieszczone w naszej bazie, uprzejmie prosimy o przesłanie jego kopii poprzez formularz kontaktowy dostępny tutaj, bądź przesyłką pocztową na adres Kancelarii „Kubas Kos Gałkowski Adwokaci sp. p.” sp. k., ul. Rakowicka 7, 31-511 Kraków. Przed umieszczeniem przesłanych orzeczeń w naszej bazie, dokonamy ich anonimizacji (usuniemy z nich dane osobowe). Zapraszamy także do przysyłania swoich publikacji na temat postępowań grupowych, umieścimy je w sekcji: bibliografia.

newsletter

Wpisz swój adres by otrzymywać informacje o najnowszym orzeczeniach, pozycjach wydawniczych i aktualnościach dotyczących postępowań grupowych.

Nota prawna

 

 

Niniejsza strona internetowa (dalej: Strona) została przygotowana na zlecenie „Kubas Kos Gałkowski – Adwokaci sp. p.” sp. k. (dalej: Kancelaria). Wszelkie informacje zawarte na Stronie dostępne są nieodpłatnie. Strona nie ma charakteru reklamowego. Żadna informacja zamieszczona na Stronie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Treści zamieszczone na Stronie mają charakter wyłącznie informacyjny. W żadnym wypadku nie mogą być one traktowane jako udzielenie porady prawnej, jako źródło prawa, czy też sposobu jego interpretacji. Kancelaria nie ponosi odpowiedzialności za błędy lub szkody poniesione przez Użytkowników Strony wynikłe z wykorzystania informacji, opinii, materiałów zawartych na Stronie. Każda osoba zainteresowana uzyskaniem porady prawnej powinna skontaktować się w tej sprawie z Kancelarią. Kancelaria dokłada starań, by treści zamieszczone na Stronie były jak najbardziej aktualne, nie może jednak zagwarantować ich aktualności w każdej sytuacji. Zawartość i struktura niniejszej Strony chronione są prawami autorskimi. Powielanie danych lub informacji, w szczególności wykorzystywanie umieszczonych na stronie tekstów, jak również ich fragmentów oraz zdjęć w celach innych niż niekomercyjne bez zgody Kancelarii jest zabronione. W kwestii ewentualnego wykorzystania treści zawartych na Stronie prosimy o kontakt z Kancelarią (dane kontaktowe dostępne są w zakładce Kontakt). Informujemy, że strony i serwisy internetowe, do których odnośniki znajdują się na Stronie zostały przygotowane przez osoby trzecie i w związku z tym Kancelaria nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za informacje, porady, opinie, sugestie oraz materiały zawarte na tych stronach i serwisach. Dane osobowe Użytkowników strony przekazane Kancelarii przez formularz kontaktowy podlegają ochronie prawnej zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2014.1182t.j.) i będą przetwarzane przez Kancelarię jedynie w celach statystycznych oraz w celu nawiązania kontaktu z Użytkownikami, którzy wypełnią i prześlą formularz kontaktowy. W szczególności, dane te nie będą przekazywane osobom trzecim bez zgody osoby, której dotyczą.

 

 

INFORMACJA O COOKIES: Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. dowiedz się więcejzamknij